8 квітня у кількох населених пунктах Львівщини тимчасово призупинять газопостачання до 762 абонентів.
Про це повідомила Львівська філія «Газмережі».
Газ вимкнуть з 9:00 у зв’язку з проведенням робіт на газопроводу середнього тиску, а відновлять після 16:00.
Тимчасово без газу будуть:
- с. Чорний Острів;
- с. Дроховичі;
- с. Голдовичі;
- с. Лучани;
- с. Бориничі.
Також тимчасово газ не постачатимуть 31 абоненту у селі Славсько, а саме на вулицях Архангельській та Шашкевича. Відключення також відбудеться о 9:00 та триватиме до 16:00.








