Оператор «Київстар» розширив тестову зону мобільного зв’язку 5G у Львові. Тепер технологія працює на території головного залізничного вокзалу міста.
Про це повідомили на сторінках «Київстару».
Вперше в Україні компанія почала тестувати 5G саме у Львові. Першу зону мережі запустили в історичному центрі міста у січні 2026 року, а тепер її розширили.
Для підключення користувачам потрібен лише смартфон із підтримкою цієї технології. Змінювати SIM-картку не потрібно.




