В застосунку «Армія+» тестують функцію спрощеного переведення в межах корпусу

Фото з телеграм-каналу Михайла Федорова

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом запускають бета-тестування спрощених переведень, яке триватиме до 24 вересня. На першому етапі така програма працюватиме у межах 16 та 19 армійських корпусів ЗСУ. Про це написав міністр оборони Михайло Федоров.

Подати рапорт на переведення в межах одного корпусу можуть військовослужбовці рядового та сержантського складу, які проходять службу у визначених корпусах, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.

Які етапи проходять у застосунку «Армія+»:
  • подання рапорту з електронним підписом;
  •  відстеження статусу розгляду;
  •  отримання рішення та розʼяснень у застосунку.

Нагадаємо, що у Львові запустили застосунок MISTO, в якому є карта укриттів, можна записатися на прийом до ЦНАПів, відстежувати рух громадського транспорту та оплачувати паркування на міських майданчиках.

Total
0
Shares