У Львові заборонили роботу світлових вивісок під час комендантської години

Фото: Львів. Містобудування

Виконавчий комітет ЛМР встановив додаткові вимоги та умови щодо світлової реклами та вивісок.

Відтепер під час комендантської години заборонено використовувати будь-які види зовнішнього освітлення. Це також стосується зовнішньої реклами на фасадах, спеціальних конструкцій тощо після завершення робочого часу закладу. Об’єкти вулично-дорожньої мережі та критичної інфраструктури є винятком.

Також виконком деталізував повноваження КП «Адміністративно-технічне управління» та райадміністрацій щодо демонтажу самовільно встановленої техніки на фасадах. Мовиться про електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, світлодіодні стрічки, кондиціонери, LED-стрічки, світильники, елементи декорування, конструкції з динамічною підсвіткою тощо. Зокрема, повноваження стосується й внутрішньої реклами, що експонується назовні.

Для отримання дозволу на розміщення світлової реклами чи вивісок підприємці мають звернутися до департаменту архітектури та просторового розвитку ЛМР.

Нагадаємо, що міська комісія з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на засіданні ухвалила рішення демонтувати ще 22 покинуті машини упродовж двох тижнів.

Total
0
Shares