Міська комісія з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на засіданні ухвалила рішення демонтувати ще 22 покинуті машини упродовж двох тижнів, а три великогабаритні авто – упродовж місяця.
Комісія розглянула перелік транспортних засобів, які районні адміністрації визнали занедбаними, однак власники не прибрали їх добровільно. Йдеться про авто, розташовані за адресами:
- вул. Перфецького, 2;
- вул. Пулюя, 1;
- вул. Трускавецька, 2а;
- вул. Наукова, 46;
- вул. Городоцька, 173;
- просп. Івана Павла ІІ (біля УКУ);
- вул. Довженка, 10;
- вул. Хоткевича, 66 (2 авто);
- вул. Погулянка, 26а;
- вул. Польова, 29а;
- вул. Пасічна, 49;
- вул. Шафарика, 8;
- вул. Тютюнників, 53;
- вул. Татарська – Замкова;
- пл. Ринок, 9 (двір);
- вул. Довбуша, 7а;
- вул. Сигнівка, 3;
- вул. Петлюри, 37;
- вул. Кульчицької, 16а;
- вул. Панча, 12;
- вул. Єрошенка – Золота (2 авто);
- вул. Мурована, 11;
- вул. Хвильового, 21–23.
Усі транспортні засоби після демонтажу перевезуть на спеціальний майданчик на вул. Конюшинній, 13.
Нагадаємо, що 10 листопада у Залізничному районі комунальні служби прибрали з вулиць кілька автомобілів.







