На маршруті №20 їздитимуть великі низькопідлогові автобуси

Фото: Олег Забарило

З 6 вересня на лінії курсуватимуть великі низькопідлогові автобуси. Крім того, планують заміну транспорту, який є на маршруті №22. Про це повідомив Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, на початку серпня на маршруті №37 почали їздити великі автобуси. Також на низці маршрутів збільшили кількість громадського транспорту.

Total
0
Shares