З вересня на низці маршрутів збільшать кількість автобусів

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

З 1 вересня на дев’яти маршрутах комунального підприємства АТП-1 збільшать кількість транспорту. Зокрема, на лінії виїдуть 11 додаткових автобусів, повідомляє пресслужба ЛМР.

Мовиться про такі маршрути: №№1А, 3А, 6А, 9, 18, 40 та 61 — додадуть по одному автобусу, №52 та №92 — по два автобуси. Водночас маршрути №№ 1А, 3А, 6А, 8А, 9, 10, 18, 20, 46, 47А, 52 та 92., які обслуговує АТП-1, продовжать їздити за літнім графіком, тобто довше.

Нагадаємо, АТП-1 отримало десять нових автобусів «Атаман».

Total
0
Shares