АТП-1 отримало ще п’ять нових автобусів «Атаман»

Фото: АТП-1

Львів отримав п’ять автобусів середнього класу «Атаман». 22 серпня комунальному підприємству АТП-1 передали ще п’ять таких автобусів. На дороги міста транспорт виїде за кілька тижнів.

Десять автобусів придбали за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», виплати за запозиченням здійснить комунальне підприємство власним коштом протягом 18 місяців. Вартість закупівлі становить 43,5 млн грн, повідомляє пресслужба ЛМР.

Транспорт має кондиціонери та низькопідлогові секції в салоні. Як зазначили в АТП-1, автобуси мають пройти техогляд і страхування, також встановлять систему електронного квитка. Вони курсуватимуть на маршрутах №49А та №37.

Нагадаємо, що на маршрут №37 випустили великі низькопідлогові автобуси.

Total
0
Shares