Фонд Яніни Соколової організовує 13-й RedBrunch, мета якого – зібрати донорську кров для порятунку українських військових.
Здати кров можна 23 січня з 9:00 до 13:00 у Будинку воїна, що на вул. Тараса Бобанича “Хаммера”, 1-а, йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці фонду.
На події збиратимуть кров для українських захисників та захисниць. Якщо хочете стати донором, заповніть форму за посиланням.
Важливо: участь у заході можлива тільки після реєстрації.







