В межах репатріаційних заходів в Україну повернули 1212 тіл загиблих українських військових. У цей процес були залучені, зокрема, співробітники Об’єднаного центру при СБУ, МВС, ЗСУ, ДСНС, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, а також Червоного Хреста. Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Серед повернених є військові, що загинули у Курській, Харківській, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.
Нагадаємо, що 10 червня відбувся перший етап обміну поранених і тяжкохворих військовополонених.








