Внаслідок обміну, який відбувся 15 січня, в Україну повернувся Олег Хомич, житель Лопатинської громади Шептицького району. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. У липні 2023 року потрапив у полон біля с. Старомайорське, що на Донеччині.
Як зазначив Андрій Дяченко, голова Шептицької районної державної адміністрації, Олег Хомич проживав у с. Сморжів, воював у складі 35 окремої бригади морської піхоти.
Нагадаємо, що з полону також повернули жителя Стебника Василя Цішкевича.








