15 січня Україна повернула з російського полону 25 громадян. Серед них військові та цивільні, що перебували у важкому стані через поранення та хвороби.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що серед визволених є оборонці Маріуполя, «Азовсталі», а також бійці з Харківщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини. Всі вони отримають необхідне медичне лікування та реабілітацію.
Президент зазначив, що повернення громадян відбулось за посередництва Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нагадаємо, що 30 грудня Україна повернула ще 187 військових та двох цивільних з російського полону.








