Серед військовослужбовців, який повернули додому з російського полону, є житель міста Стебник Василь Цішкевич. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Чоловік служив у 15 мобільному прикордонному загоні «Сталевий кордон». Під час виконання бойового завдання на Харківщині зник безвісти. Військовий не виходив на зв’язок з 6 серпня 2023 року. У жовтні того ж року рідних сповістили, що він перебуває у полоні.
Нагадаємо, що 15 січня під час обміну в Україну повернулись 25 бійців.








