13 вересня, у хорватському Загребі розпочнеться чемпіонат світу зі спортивної боротьби. Україну на змаганнях представлятиме жіноча збірна, до складу якої увійшли троє спортсменок зі Львівщини.
У вагових категоріях виступлять:
- Алла Белінська – учасниця Олімпійських ігор і дворазова чемпіонка Європи.
- Олександра Хоменець – призерка чемпіонатів світу та Європи;
- Манола Скобельська – призерка ЧС U23 та чемпіонатів Європи.
Нагадаємо, що львів’янка Наталя Морквич виборола бронзову медаль у особистих змаганнях на рапірі на чемпіонаті світу з парафехтування.







