Троє спортсменок зі Львівщини представлятимуть Україну на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби

Фото: Офіс спорту Львівської міської ради

13 вересня, у хорватському Загребі розпочнеться чемпіонат світу зі спортивної боротьби. Україну на змаганнях представлятиме жіноча збірна, до складу якої увійшли троє спортсменок зі Львівщини.

У вагових категоріях виступлять: 

  • Алла Белінська – учасниця Олімпійських ігор і дворазова чемпіонка Європи.
  • Олександра Хоменець – призерка чемпіонатів світу та Європи;
  • Манола Скобельська – призерка ЧС U23 та чемпіонатів Європи.

Нагадаємо, що львів’янка Наталя Морквич виборола бронзову медаль у особистих змаганнях на рапірі на чемпіонаті світу з парафехтування.

Total
0
Shares