У Південній Кореї триває чемпіонат світу з парафехтування, де львів’янка Наталя Морквич виборола бронзову медаль у особистих змаганнях на рапірі.
Ще одну нагороду привіз до Львова Андрій Демчук, який у складі збірної України став срібним призером у командних змаганнях з шаблі. Разом із ним у команді виступали Артем Манько, Дмитро Серьоженко та Едуард Куденко.

Нагадаємо, що 31 серпня, у Львові відбулись матчі жіночого Кубка України з регбі-7.






