Львівська «Галичанка» стала володаркою Кубка України з гандболу серед жіночих команд. Фінал чотирьох турніру відбувся у Львові на майданчику «SHUVAR-Арени».
Команда під керівництвом Віталія Андронова впевнено пройшла півфінал, здолавши ужгородські «Карпати» з рахунком 36:24. У фінальному матчі львівські гандболістки перемогли київський «Спартак-ШВСМ» – 35:27.
Найкращою гравчинею вирішального поєдинку визнали Олесю Дяченко, яка закинула у ворота суперниць 12 м’ячів.
Для «Галичанки» цей трофей став уже дев’ятим Кубком України в історії клубу.






