Львівська «Галичанка» – володар Кубка України з гандболу

Фото: Офіс спорту Львівської міської ради

Львівська «Галичанка» стала володаркою Кубка України з гандболу серед жіночих команд. Фінал чотирьох турніру відбувся у Львові на майданчику «SHUVAR-Арени».

Команда під керівництвом Віталія Андронова впевнено пройшла півфінал, здолавши ужгородські «Карпати» з рахунком 36:24. У фінальному матчі львівські гандболістки перемогли київський «Спартак-ШВСМ» – 35:27.

Найкращою гравчинею вирішального поєдинку визнали Олесю Дяченко, яка закинула у ворота суперниць 12 м’ячів.

Для «Галичанки» цей трофей став уже дев’ятим Кубком України в історії клубу. 

Total
0
Shares