Львівський клуб «Галичанка» – володар Кубка України з гандболу

Фото: Офіс спорту Львівської міської ради

Львівський гандбольний клуб «Галичанка» став переможцем жіночого Кубка України вже в восьме, знову здобувши золотий дубль у сезоні.

Фінал чотирьох цьогорічного турніру проходив в Ужгороді. У півфіналі львів’янки впевнено переграли київський «Спартак» з рахунком 28:21. 

У вирішальному матчі «Галичанка» зійшлася з господарками – ужгородськими «Карпатами». У центральному дербі українського гандболу львів’янки здобули перемогу 34:24.

Найрезультативнішою гравчинею фіналу стала Мілана Шукаль, яка закинула 10 м’ячів та отримала звання MVP турніру.

Нагадаємо, що українська збірна здобула 10 медалей на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся в польському Познані.

Total
0
Shares