З полону повернули жителя Львівщини

17 липня в Україну з російського полону повернувся 22-річний захисник з Яворова Юрій Кузьмич. 

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Юрій служив у 63 окремій механізованій бригаді та був у полоні з 21 липня 2023 року, тобто майже рік.

На відео захисник вперше дзвонить рідним.

Він став одним із 95 українських воїнів, звільнених з полону сьогодні.

Total
0
Shares