Під час заповнення теплової мережі у Сихівському районі трапилася аварія. Це вплинуло на термін подавання гарячої води до будинків, зазначають у ЛМКП «Львівтеплоенерго». Працівники комунального підприємства працюють над усуненням недоліків.
Нагадаємо, що гаряче водопостачання у Сихівському районі планували відновити 15 липня.







