Завтра на Сихові відновлюватимуть подачу гарячої води

Завтра, 15 липня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочне відновлення подачі гарячої води частині Сихівського району. Заміну аварійної теплової мережі на проспекті Червоної Калини завершено.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

Директор Львівтеплоенерго Олександр Одинець зазначив, що до кінця сьогоднішнього дня, 14 липня, тепловики завершать роботи з переврізки та заповнять мережі водою. Він додав, що на цей час подачу гарячої води призупинили у всьому районі.

Нагадаємо, що у зв’язку з аварійними роботами та заміною магістральної теплової мережі У Сихівському районі продовжили термін відключення гарячої води до 15 липня.

2 липня для деяких будинків у Сихівському районі Львова тимчасово призупинили подачу й холодної води.

Total
0
Shares