Завтра, 15 липня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочне відновлення подачі гарячої води частині Сихівського району. Заміну аварійної теплової мережі на проспекті Червоної Калини завершено.
Про це повідомили у Львівській міськраді.
Директор Львівтеплоенерго Олександр Одинець зазначив, що до кінця сьогоднішнього дня, 14 липня, тепловики завершать роботи з переврізки та заповнять мережі водою. Він додав, що на цей час подачу гарячої води призупинили у всьому районі.
Нагадаємо, що у зв’язку з аварійними роботами та заміною магістральної теплової мережі У Сихівському районі продовжили термін відключення гарячої води до 15 липня.
2 липня для деяких будинків у Сихівському районі Львова тимчасово призупинили подачу й холодної води.





