Протягом 2024 року у Львові посадили 888 дерев та 6848 кущів. Більшість з цих зелених насаджень висадили коштом людей, що взяли участь в акції «Подаруй місту дерево», яку проводять вже чотири роки, повідомляє пресслужба ЛМР.
У Львові висаджують стійкі до міських умов дуби, клени, буки, липи тощо — вони стримують пил й запобігають перегріванню. У 2024 році акцію «Подаруй місту дерево» проводили двічі — у березні й вересні.
Зокрема, минулого року у місті облаштували:
- алею у пам’ять про військових — 25 дерев;
- алею з 30 іменних грабів у пам’ять про захисників «Правого сектору»;
- сім сакур канзан у парку Івана Павла II, висадженні на знак вшанування військових;
- десять кленів сорту рубрум посадили перед ЛНУ ім. Івана Франка.
Нагадаємо, що головну ялинку Львова розберуть 13 січня.





