У Левандівському парку висадили дерева у пам’ять про військових

Фото: Роман Балук

У Левандівському парку висадили 30 грабів у пам’ять про захисників і захисниць «Правого сектору», які загинули під час російсько-української війни. Цей захід відбувся в межах акції «Подаруй місту дерево», повідомляє ЛКП «Зелений Львів».

Ініціаторкою облаштування алеї стала Наталя Бобанич, дружина Тараса «Хаммера» Бобанича, який загинув у квітні 2022 року. Усі дерева іменні — на їхні стовбури прикріпили металеві таблиці у вигляді шевронів, де вказані імена військових й роки життя.

Нагадаємо, що у парках міста посадили нідерландські тюльпани.

Total
0
Shares