На Пагорбі Слави ексгумували 90% поховань

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

Вже ексгумували 299 останків, залишилися ще дві братські могили та декілька індивідуальних поховань. Роботи на Пагорбі Слави триватимуть ще два тижні, повідомляє пресслужба ЛМР.

Зокрема, поховання агентів НКВС Миколи Кузнєцова та майора Степана Путіна ексгумуватимуть останніми за окремим протоколом.

Нагадаємо, що передексгумаційні роботи на Пагорбі Слави почали 23 квітня. Останки перенесуть на Голосківський цвинтар.

Total
0
Shares