Вчора, 23 квітня, на Пагорбі Слави, розпочали роботи з підготовки для ексгумації останків радянських військових, зокрема агента НКВС Миколи Кузнєцова та майора Степана Путіна. Надмогильні плити та останки перенесуть на Голосківський цвинтар.
Як зазначив Святослав Шеремета, директор меморіально-пошукового центру «Доля», на території меморіалу є братська російських військових, три братські могили радянських воїнів, 24 поховання Героїв Радянського Союзу, 226 індивідуальних могил.






Нагадаємо, що останки, ексгумовані з колишнього Марсового поля, перепоховали.







