Поховання радянських військових з Пагорба Слави, зокрема останки та могильні плити, перемістять на Голосківське кладовище. Ексгумаційні роботи на локації почали сьогодні, повідомляє пресслужба ЛМР.
Замовником робіт обрали ЛКП «Личаківський цвинтар». Ексгумацію на Пагорбі Слави, який є пам’яткою історії, проводитимуть згідно з дозволами, зокрема, Мінкульту.
На час проведення робіт на території облаштують точки під’єднання електроенергії, відеонагляд, а ЛКП «Муніципальна варта» здійснюватиме охорону громадського порядку на Пагорбі Слави.
Нагадаємо, що ексгумовані останки з колишнього Марсового поля перепоховали.





