На Грибовицькому полігоні посадять дерева й облаштують поле для гольфу

Фото: пресслужба ЛМР (Роман Балук)

Під час другого етапу рекультивації Грибовицького полігону територію вкриють шаром ґрунту, посадять рослини та облаштують поле для гольфу до кінця 2025 року, повідомляють в ЛКП «Зелене місто».

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, на території розміром 38 гектарів, де було сміттєзвалище, посадять траву та рослини. Також зроблять гольфове поле для ветеранів. Крім того, планують збудувати екологічний центр.

Нагадаємо, що перший етап рекультивації Грибовицького полігону, на якому у 2016 році відбулася пожежа, внаслідок якої загинули троє рятувальників, закінчили у лютому цього року. Зокрема, Європейський інвестиційний банк виділив понад 4 млн євро на другу фазу робіт.

Total
0
Shares