На Грибовицькому полігоні закінчили перший етап рекультивації

Фото з телеграм-каналу Андрія Садового

На Грибовицькому полігоні завершили перший етап рекультивації, який тривав чотири роки. Зараз тривають підготовчі роботи до другої фази. Крім того, у березні на території полігону завезуть ґрунт для зелених насаджень і облаштують резервуари для очищення води. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Які роботи виконали в межах першого етапу:

  • територію полігону покрили спеціальною мембраною;
  • запровадили систему збирання полігонного газу;
  • запустили очищення фільтратів;
  • встановили рециркуляцію газу, який перетворюється на електроенергію.

Нагадаємо, що Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив 4,7 млн євро на другий етап рекультивації Грибовицького полігону.

Total
0
Shares