На Грибовицькому полігоні завершили перший етап рекультивації, який тривав чотири роки. Зараз тривають підготовчі роботи до другої фази. Крім того, у березні на території полігону завезуть ґрунт для зелених насаджень і облаштують резервуари для очищення води. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
Які роботи виконали в межах першого етапу:
- територію полігону покрили спеціальною мембраною;
- запровадили систему збирання полігонного газу;
- запустили очищення фільтратів;
- встановили рециркуляцію газу, який перетворюється на електроенергію.
Нагадаємо, що Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив 4,7 млн євро на другий етап рекультивації Грибовицького полігону.








