Мінінфраструктури анонсувало будівництво євроколії до Скнилова

Будівництво залізничної ділянки Мостиська-Скнилів від кордону з Польщею до Львова розпочнеться у 2024 році.

Про це заявив віцепрем’єр із відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Будувати цю ділянку європейської колії будуть разом із закордонними партнерами та донорами.

Загальна вартість проекту оцінюється у 20,8 млн євро.

Для довідки: євроколія має меншу ширину, саме тому рух європейський поїздів фактично не можливий на наших коліях. Аби вирішити цю проблема будівництво євроколії Мостиська-Скнилів планували розпочати ще 2020 року. 

Нагадаємо, що Львівщина розглядає можливість перебудови залізничної інфраструктури для транспортної інтеграції з Європейським Союзом ще на низці ділянках.

Total
0
Shares