Автобуси на маршруті №46, що курсують від «Санта-Барбари» до вул. Миколайчука, їздитимуть до Голосківського цвинтаря. Передбачається, що такі зміни запровадять наприкінці лютого. Таке рішення ухвалили на виконкомі, повідомляє пресслужба ЛМР.
Зокрема, автобуси матимуть зупинки біля Центру протезування та ортезування, соціального житла для людей, що проходять реабілітацію у центрі UNBROKEN/
Нова схема маршруту №46:
просп. Червоної Калини – вул. Коломийська – вул. І. Кавалерідзе – вул. Сихівська – вул. Зелена – вул. І. Франка – пл. Соборна – вул. В. Винниченка – вул. Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. І. Гонти – пл. Князя Ярослава Осмомисла – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. І. Миколайчука – вул. Пилипа Орлика – вул. Віри, Надії, Любові – вул. І. Миколайчука – вул. І. Миколайчука (Голосківський цвинтар) – вул. І. Миколайчука – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – просп. В. Чорновола – просп. Свободи – пл. А. Міцкевича – пл. Галицька – вул. Князя Романа – вул. І. Франка – вул. Зелена – вул. Сихівська – вул. І. Кавалерідзе – вул. Коломийська – просп. Червоної Калини.
Нагадаємо, що у Львові з’являться два нові автобусні маршрути.






