Асоціація західноукраїнських забудовників відновить два будинки у Львові

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

Два будинки, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу 4 вересня, відновить Асоціація західноукраїнських забудовників в межах кампанії «Візьми будинок під опіку». Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що до кампанії долучилися, серед інших, компанія ОККО та Львівський IT Кластер. Зокрема, збитки через ракетний обстріл становлять близько мільярда гривень. Один з постраждалих будинків не підлягає відновленню.

Total
0
Shares