Компанія ОККО долучилась до ініціативи #ВізьмиБудинокПідОпіку та виділить 15 мільйонів гривень на відбудову будинків, які постраждали внаслідок ракетної атаки на Львів.
Про це повідомив на своєму Telegram-каналі Андрій Садовий.
Львівський міський голова зазначив, що місто зараз працює над визначенням об’єктів та робіт, які можна реалізувати за ці кошти.
Нагадаємо, що Андрій Садовий закликав український та міжнародний бізнес допомогти відновити будинки, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу 4 вересня.








