Сьогодні у приміщенні Медіатеки, що на вул. Мулярській, 2-а, відбулося публічне обговорення, де представили пропозиції щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті Львова. Про це повідомив Ігор Зінкевич, голова комісії транспорту, зв’язку і міської мобільності ЛМР.
Після останнього перегляду тарифів у 2025 році вартість пального становила приблизно 45–48 грн за літр. Зараз його ціна вже наближається до 90 грн, зазначив Ігор Зінкевич.
Зокрема, на обговоренні запропонували такі тарифи:
- вартість поїздки з «Леокарт» — 23 грн (зараз 17 грн);
- оплата банківською карткою — 26 грн (зараз 20 грн);
- студентська «Леокарт» — 11,5 грн (зараз 8,5 грн);
- оплата проїзду готівкою — 30 грн (зараз 25 грн);
- штраф за проїзд без квитка — 520 грн (зараз 400 грн).
Нагадаємо, що востаннє вартість проїзду у громадському транспорті Львова переглядали у травні минулого року.





