Відсьогодні на двох вулицях у Винниках обмежать рух транспорту

З 3 квітня до 30 вересня у Винниках, на вулицях Білозіра (біля будинку №31) та Винниченка (біля будинку №14), обмежать рух транспорту. Там прокладатимуть інженерні мережі.

Про це повідомила Львівська міськрада.

Як пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, повністю проїзд для транспорту не перекриватимуть. Обмеження будуть ситуативними на час, коли великогабаритна техніка буде завозити матеріали для робіт.

Нагадаємо, що з 1 квітня водіям мотоциклів та мопедів дозволено рухатися призначеними для громадського транспорту смугами.

Total
0
Shares