З полону повернувся ще один житель Львівщини

Фото з телеграм-каналу Максима Козицького

В межах останнього обміну, який пройшов 5 лютого, додому повернувся 44-річний Віталій Джос, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Військовослужбовець родом з Запоріжжя, проте останні 13 років разом з родиною жив у місті Шептицький. На початку повномасштабного вторгнення долучився до війська. У травні 2022 року під час боїв за Лиман зв’язок з ним обірвався. Пізніше стало відомо, що Віталій потрапив у полон.

Нагадаємо, що під час обміну вдалося повернути вісім жителів Львівської області.

Total
0
Shares