Вчора, 30 грудня, у межах фестивалю «Спалах різдвяної звізди» центром міста пройшли звіздарі. Учасники ходи несли звізди, які виготовили на різноманітних майстерках. Востаннє таку подію проводили у січні 2022 року.













Нагадаємо, раніше на площі Ринок встановили різдвяну шопку, а на площі Ангелів — дідуха.






