Сьогодні о 12:00 на площі Ангелів, перед Гарнізонним храмом, відбулося урочисте відкриття головного різдвяного дідуха, який зробили майстри Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького. Його висота становить майже чотири метри. Дідух у Львові встановлюють з 2009 року.
На події виступили учасники хору «Гомін» і гурт «Джерегеля». Дідух стоятиме на площі Ангелів до кінця різдвяних свят.









Нагадаємо, що військові з 80 ОДШБр встановили у центрі Львова тризуб з дідухів.






