У Львові створять новий громадський простір на перетині вулиць Севастопольської та Чернігівської.
Проєкт фінансується грантовими коштами за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH за підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.
В рамках проєкту планується облаштування території: встановлення вуличного освітлення, озеленення та інклюзивних вуличних меблів.
Концепція благоустрою скверу була розроблена управлінням архітектури Львівської міської ради.
Нагадаємо, що в межах колишнього «Добробуту» – на площі Князя Ярослава Осмомисла створять новий сквер.








