Новий сквер у центрі Львова створять в межах колишнього «Добробуту» – на площі Князя Ярослава Осмомисла.
На засіданні виконкому прийняті рішення:
- створити концепцію зв’язку скверу з зеленими зонами вулиць Підвальної та проспекту Свободи для формування центрального зеленого кільця на місці історичних оборонних споруд;
- розробити концепцію транспортного розвитку;
- провести обстеження зелених насаджень на території майбутнього скверу;
- розробити ідею зелених насаджень в майбутньому сквері.
Нагадаємо, що на останньому засіданні сесії Львівської міської ради депутати проголосували за створення нових зелених зон у Львівській громаді.








