У Львові створять новий сквер на місці «Добробуту»

Попередня візуалізація управління архітектури та урбаністики ЛМР

Новий сквер у центрі Львова створять в межах колишнього «Добробуту» – на площі Князя Ярослава Осмомисла. 

На засіданні виконкому прийняті рішення:

  • створити концепцію зв’язку скверу з зеленими зонами вулиць Підвальної та проспекту Свободи для формування центрального зеленого кільця на місці історичних оборонних споруд;
  • розробити концепцію транспортного розвитку;
  • провести обстеження зелених насаджень на території майбутнього скверу;
  • розробити ідею зелених насаджень в майбутньому сквері.

Нагадаємо, що на останньому засіданні сесії Львівської міської ради депутати проголосували за створення нових зелених зон у Львівській громаді.

Total
0
Shares