17 липня в Україну з російського полону повернувся 22-річний захисник з Яворова Юрій Кузьмич.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Юрій служив у 63 окремій механізованій бригаді та був у полоні з 21 липня 2023 року, тобто майже рік.
На відео захисник вперше дзвонить рідним.
Він став одним із 95 українських воїнів, звільнених з полону сьогодні.







