З полону повернули ще одного жителя Львівщини

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

В межах обміну «1000 на 1000» в Україну повернули уродженця Шептицького Сергія Бєлянкіна, командира відділення військової частини. Про це повідомив Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Військовий потрапив у полон у січні 2023 року під час виконання бойового завдання біля села Павлівка, що у Донецькій області.

Нагадаємо, що обмін «1000 на 1000» відбувся у три етапи. У перший день повернули 390 українців, у другий — 307, у третій — 303.

Total
0
Shares