15 червня провели чергові репатріаційні заходи з повернення 1200 тіл. За твердженням російської сторони, це українці, зокрема військовослужбовців. Найближчим часом експерти проведуть ідентифікацію, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
До процедури повернення долучилися співробітники Об’єднаного центру СБУ, ЗСУ, МВС, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС та інших, зокрема Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Нагадаємо, що вчора, 14 червня провели черговий обмін військовополоненими та повернули тіла українських громадян.








