Україна не відправлятиме військових на курс БЗВП за кордон

Генеральний штаб ЗСУ

Україна припинить відправлення новобранців на базову загольновійськову підготовку за кордон, повідомляє “Мілітарний”.

У Генштабі планують перенести підготовку військовослужбовців виключно на територію України. Про це розповів заступник начальника Головного управління доктрин і підготовки Генерального штабу Збройних сил України Євген Межевікін на брифінгу представників Генштабу.

Це пов’язують із тим, що інструктори західних країн не мають сучасного бойового досвіду. Водночас у Генштабі наголошують, що постійно працюють над удосконаленням підготовки, зокрема й за кордоном.

Нагадаємо, раніше в Міноборони повідомили, що військовозобов’язані, призовники та резервісти тепер можуть записатися на прийом до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) через мобільний застосунок «Резерв+».

Total
0
Shares