30 серпня, у Міжнародний день пам’яті зниклих безвісти, біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться акція-нагадування про людей, що перебувають у полоні та тих, чия доля невідома. Початок о 14:00.
Організатором є громадський рух «Звільнити всіх».
Нагадаємо, що 24 серпня провели обмін полоненими, серед них є четверо жителів Львівщини.







