Ще один військовий зі Львівщини був серед звільнених військовополонених на вчорашньому обміні.
Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
18 жовтня додому повернувся мешканець села Городиславичі Давидівської громади Олег Гульоватий. Він брав участь в обороні «Азовсталі» і пробув у полоні понад два роки.
Нагадаємо, що під час 58-й обміну полоненими також звільнили захисника «Азовсталі» зі Львівщини Петра Шуфліна.







