Цієї весни львів’яни в межах екологічної акції «Подаруй місту дерево» висадили рекордну кількість зелених насаджень: 1286 саджанців дерев і кущів.
Всі рослини були придбані за кошти мешканців міста.
Найбільше дерев висадили у Стрийському парку, а найактивнішими учасниками стали жителі Шевченківського, Личаківського та Франківського районів.
До озеленення Львова долучились сім’ї, колективи та окремі громадяни.
Минулого року в рамках акції висадили 478 дерев та 312 кущів.
Нагадаємо, що цього року у Львові планували висадити всього 500 дерев та кущів.








