У межах акції «Подаруй місту дерево» львів’яни висадили понад 1200 рослин

Фото ілюстративне. Джерело: Управління екології Львів

Цієї весни львів’яни в межах екологічної акції «Подаруй місту дерево» висадили рекордну кількість зелених насаджень: 1286 саджанців дерев і кущів. 

Всі рослини були придбані за кошти мешканців міста.

Найбільше дерев висадили у Стрийському парку, а найактивнішими учасниками стали жителі Шевченківського, Личаківського та Франківського районів. 

До озеленення Львова долучились сім’ї, колективи та окремі громадяни. 

Минулого року в рамках акції висадили 478 дерев та 312 кущів.

Нагадаємо, що цього року у Львові планували висадити всього 500 дерев та кущів.

Total
0
Shares