У Львові розпочався прийом заявок на участь у щорічній екологічній ініціативі «Подаруй місту дерево». Охочі зможуть обрати саджанець із запропонованого переліку та посадити його у визначених локаціях.
У місті визначили понад 1284 місця для висадки дерев та кущів:
- 1033 лунки – на вулицях міста,
- 241 лунка – у парках і скверах громади.
Найбільше місць для висадки передбачено у Сихівському районі, де є потреба у 247 деревах та 401 кущі.
До акції можуть долучитися юридичні та фізичні особи, громадяни України від 18 років, а також іноземці. Посадковий матеріал закуповує благодійник, який подає заявку, а місто забезпечує транспортування, висадку та догляд за саджанцем.
Для того щоб взяти участь у акції потрібно:
- обрати локацію та вид рослини у таблиці за посиланням.
- заповнити електронну форму за посиланням;
- дочекатися підтвердження заявки, отримати інформацію про наявність саджанців та рахунок на оплату.
- подати заяву до Управління екології Львова, додавши квитанцію про оплату.
- отримати повідомлення про дату та час висадки та долучитися до процесу.
Кінцевий термін подачі заявок: 20 березня 2025 року.
Нагадаємо, що під час минулорічної акції мешканці подали 138 заявок на 326 лунок для висадки дерев.








