У Добротворі о першій ночі 18 листопада закінчили ремонт магістрального трубопроводу, який зазнав пошкоджень внаслідок російської ракетної атаки вночі 17 листопада.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Теплопостачання у житлові будинки повністю відновили. Через російський обстріл без опалення залишилося шість тисяч людей.
Також жителі Добротвора можуть отримати відшкодування за пошкоджені фасади та вікна своїх будинків. Допомогу виплачуватимуть у межах програми «єВідновлення».
Постраждалого внаслідок атаки 68-річного чоловіка вчора виписали з лікарні. Іншим надали допомогу на місці.
Нагадаємо, що 17 листопада РФ здійснила масований ракетний обстріл цивільної інфраструктури України.








