У Добротворі відновили опалення після ракетної атаки РФ

У Добротворі о першій ночі 18 листопада закінчили ремонт магістрального трубопроводу, який зазнав пошкоджень внаслідок російської ракетної атаки вночі 17 листопада.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Теплопостачання у житлові будинки повністю відновили. Через російський обстріл без опалення залишилося шість тисяч людей. 

Також жителі Добротвора можуть отримати відшкодування за пошкоджені фасади та вікна своїх будинків. Допомогу виплачуватимуть у межах програми «єВідновлення».

Постраждалого внаслідок атаки 68-річного чоловіка вчора виписали з лікарні. Іншим надали допомогу на місці.

Нагадаємо, що 17 листопада РФ здійснила масований ракетний обстріл цивільної інфраструктури України.

Total
0
Shares