Цими вихідними у Львові відбудеться третій тур чемпіонату України з регбі-7: коли розпочнуться матчі

Фото: Федерація Регбі Львівщини

У Львові 16 травня відбудеться третій тур чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги. Змагання прийматиме стадіон «Юність» на вул. Болгарській.

Нагадаємо, що за підсумками першого туру жіночої Суперліги з регбі-7 лідерство у чемпіонаті втримала львівська команда «Левиці».

Матчі чоловічих команд стартують о 10:00, а офіційне відкриття турніру заплановане на 10:40.

Участь у чемпіонаті візьме львівський регбійний клуб «Сокіл», який у першому матчі зустрінеться з РК «Київ», а згодом зіграє проти одеського «КРЕДО-1963». Третій поєдинок львівської команди визначать за результатами попередніх ігор. Фінальні матчі турніру розпочнуться о 14:30.

Total
0
Shares