Причиною спалаху гострої кишкової інфекції в одному з готельно-розважальних комплексів у селищі Славсько, що на Львівщині, стала сальмонела.
Про це повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко-Тімко.
Вона додала, що фактором передачі сальмонели виявилося куряче філе. Фахівці припускають, що воно не пройшло достатню термічну обробку.
Зокрема, у 4 з 17 пацієнтів виявили норовірусну інфекцію. Наразі всі діти одужали, їх виписали зі стаціонару.
Нагадаємо, що раніше у селищі Славсько госпіталізували 14 дітей з симптомами отруєння. Вони відпочивали в одному з готельно-розважальних комплексів населеного пункту.
Згодом кількість госпіталізованих зросла до 17. Всі поставили попередній діагноз – гостра кишкова інфекція.








