Львівська команда Покрова АМП-2 здобула максимальний результат у другому раунді Першої ліги чемпіонату України з ампфутболу. Салезіянський клуб виграв усі чотири матчі турніру, який проходив 16-17 травня у Чернівцях.
Найкращим бомбардиром львівської команди знову став Микола Швець, який забив шість м’ячів.
Також у чемпіонаті України дебютував новий воротар львів’ян Микола Савицький. А капітан команди Петро Корнага відзначився одним із найшвидших голів турніру – відкрив рахунок у матчі проти «Дніпро Честь» вже на дев’ятій секунді.
У другому раунді львівська команда обіграла:
- «АМП Вінниця» – з рахунком 3:0;
- «Верес Мрія» – з рахунком 2:0;
- «Титани» – з рахунком 4:0;
- «Дніпро Честь» – з рахунком 3:0.
Після двох турів Покрова АМП-2 посідає друге місце у турнірній таблиці Першої ліги, відстаючи на два очки від лідера – Сталь Буковини.







