«Покрова АМП-2» здобула чотири перемоги у другому раунді чемпіонату України з ампфутболу

Фото: Офіс спорту Львівської міської ради

Львівська команда Покрова АМП-2 здобула максимальний результат у другому раунді Першої ліги чемпіонату України з ампфутболу. Салезіянський клуб виграв усі чотири матчі турніру, який проходив 16-17 травня у Чернівцях.

Найкращим бомбардиром львівської команди знову став Микола Швець, який забив шість м’ячів.

Також у чемпіонаті України дебютував новий воротар львів’ян Микола Савицький. А капітан команди Петро Корнага відзначився одним із найшвидших голів турніру – відкрив рахунок у матчі проти «Дніпро Честь» вже на дев’ятій секунді.

У другому раунді львівська команда обіграла:

  • «АМП Вінниця» – з рахунком 3:0;
  • «Верес Мрія» – з рахунком 2:0;
  • «Титани» – з рахунком 4:0;
  • «Дніпро Честь» – з рахунком 3:0.

Після двох турів Покрова АМП-2 посідає друге місце у турнірній таблиці Першої ліги, відстаючи на два очки від лідера – Сталь Буковини. 

Total
0
Shares